יהלומי פיינשטיין

מקצת מההצלחות המשרד

עו"ד אלדד פיינשטיין ועו"ד אבי יהלומי הקימו את משרדם לאחר שכל אחד מהם צבר ניסיון עשיר והצלחות משמעותיות בתחום הנזיקין, תביעות כנגד ביטוח לאומי והשגת פיצויים לאחר תאונות ואירועים שונים. לאחר שאיגדו כוחות והקימו את משרד עו"ד יהלומי-פיינשטיין, זכו לסדרה של הצלחות, שחלקן מתואר כאן:

עובד נמל אשר היה מיוצג על ידי חברה למימוש זכויות רפואיות, הגיש תביעה להכרה בפגיעה בגבו. תביעתו נדחתה הן על ידי המוסד לביטוח לאומי והן על ידי בית הדין לעבודה, אך לבסוף הוכרה על ידי ביטוח לאומי ונקבעה לו נכות רפואית בשיעור של 28% לצמיתות וקצבה חודשית בשיעור של 7,400 ₪ לכל ימי חייו. 

רואה חשבון מהצפון ביקש פטור ממס הכנסה על רקע רפואי ולבסוף זכה לפטור המיוחל ואף קיבל סכום רטרואקטיבי בסך של 1,200,000 ₪.

בעל מפעל שנחשף לחומרים מסוכנים במשך שנים רבות תבע להכיר במחלת הסרטן כתוצאה מתנאי עבודתו, ולאחר טיפול מתאים במשרדנו תביעתו הוכרה ללא צורך בפניה לערכאות משפטיות. 

שוטר עבר התעמרות על ידי מפקדו הישיר ופגיעתו הוכרה כפגיעה בעבודה, לרבות הכרה בנכות בשיעור של 20% לצמיתות אשר מזכה אותו בקצבה חודשית לאורך כל ימי חייו.  


עובדת אשר ליוותה ילדים בהסעות נפגעה בתאונת דרכים במסגרת עבודתה. בתחילה סירב המוסד לביטוח לאומי להכיר במחלת הפיברומיאלגיה שפרצה אצלה לאחר התאונה, אך לאחר שהגשנו עבורה ערר השתכנעה הוועדה הרפואית כי קיים קשר סיבתי בין התאונה למחלה שלקתה בה, ונקבעה לה נכות בשיעור של 20% לצמיתות. 

עצמאי שלקה בליבו עקב אירוע מסעיר בעבודתו נדחה תחילה על ידי המוסד לביטוח לאומי אך לאחר שייצגנו אותו בוועדה רפואית נקבעה לו נכות בשיעור של 45% לצמיתות וקצבה חודשית לכל ימי חייו.

עובד שנחשף לרעש מזיק בעבודתו סבל מליקוי שמיעה, יוצג על ידי משרדנו מול המוסד לביטוח לאומי, שם נקבעה לו נכות בשיעור של 19% ושולם לו מענק חד פעמי בסך של 156,000 ₪.

לקוח תבע מביטוח לאומי קצבת נכות כללית. לאחר שקיבל סירוב משרדנו ייצג אותו בערר שם זכה בנכות רפואית בשיעור של 79%, דרגת אי כושר עבודה בשיעור של 100% וכן קצבת שירותים מיוחדים בשיעור של 50%. בסך הכל משולמת לו כיום קצבה חודשית בשיעור של יותר מ-5200 ₪ בחודש.

Scroll to Top